Profesyonel Sosyal Ağ Platformu Polywork Nedir?

Polywork Header

Kariyer üzerine kimlik oluşturma ve profesyonel sosyal ağ yaratma platformu Polywork, kapalı beta yayınına geçti. Geçmiş kariyer basamaklarınızı girebilir, iş referanslarınızı gösterebilirsiniz. Profesyonel kariyer ağını oluşturmakla kalmayarak dijital CV’niz yaratabilirsin.

Polywork Header

Kim Olduğunu Polywork ile İfade Et.

İster tasarımcı, ister yazılımcı, istersen fenomen ol. Belki de podcast üreticisi ya da gezginsin kim olursan ol bu platform da kendi kariyer üzerine sosyal ağını yaratabilirsin. Profil ayarlarından uzmanlık alanlarını belirterek geçmiş kariyer basamaklarını gösterebilir, yeni kişiler ekleyerek ağınızı güçlendirebilirsiniz.

Hiç Kimse Web Sitenizi Bulamayacak.

Kendinizi, profilinizi ve kariyer ile ilgili detaylarınızı paylaşıp gösterebileceğiniz bir web sitesi kurmak hem zahmetli, hem de ilgilenilmesi gereken ekstra bir iş yükü. “Hiç kimse web sitenizi bulamayacak” söylemi ile kendisini ifade eden platform, kullanıcı dostu arayüz yapısı sayesinde kolay bir şekilde kariyer profilini oluşturmasına, hızlı bir şekil de ağınızı büyütülmesine yardımcı oluyor. Kullanıcıya özel bir link yapısı sağlayarak kolayca ziyaretçi yönlendirilmesine açıyor.

Polywork Header 2

Ama bu özel profesyonel sosyal ağ platformu kapalı beta testindedir. Aşağıda vereceğimiz Polywork Vip Code sayesinde üye kaydı aktif oluyor. Sosyal medya platformuna vip kod sayesinde üye olabilirsiniz.

VIP Code: “sundayfunday”
VIP Code: “tothemoon”
Web Site: Tık, Tık.

Platformu kullanan bazı örnek kişiler; Oli, Jaydn, Braydoncoyer, Seann, Poryaz, Mujdat. Siz de platforma üye olarak profilinizi aşağıya, yorum alanına yazmayı unutmayın.

Diğer konumuz: Yararlı Platform Workclick Blog Hoşgeldin

Leave a Reply